Özel Proje Taşımacılığı

Gümrük süreçlerinin yönetiminden boş kapların depolanmasına kadar yanınızda…

Logitrans: Özel Proje Taşımacılığında Güvenilir Çözüm Ortağınız

Logitrans, özel proje taşımacılığı konusunda sağladığı uzmanlıkla öne çıkan bir lojistik firmasıdır. Deneyimli ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile Logitrans, gabari dışı kabul edilen, yüksek tonajlı ve büyük hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetlerle istenen noktaya güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Her gabari dışı taşımanın kendine has dinamikleri olduğu gerçeğinden yola çıkarak, Logitrans her projeye özel taşıma planı geliştiriyor. Böylece yükün sorunsuz ve güvenle ulaşması gereken hedefine ulaştırıyor.

Sunduğumuz Bazı Hizmetler

  • Multimodal ve heavy kargo çözümleri
  • Depolama ve aktarma çözümleri
  • Vinç kiralama, malzeme sabitleme hizmetleri
  • Projeye özel sigorta ürünleri
  • Gümrük süreçlerinin yönetimi
  • Gabari dışı ve proje taşımalar için geçiş belgesi ve gerekli izinlerin tahsisi

Deneyim ve Esneklik: Her özel proje taşımasının kendine özgü zorlukları ve dinamikleri vardır. Logitrans, bu gerçeğin farkında olarak her projeye özel taşıma planları geliştirmekte ve müşterilerinin yüklerini sorunsuz bir şekilde hedeflerine ulaştırmaktadır. Deneyimli ekip, taşımanın her aşamasında müşteriye destek sağlamak üzere hazır bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

Multimodal ve Heavy Kargo Çözümleri: Logitrans, çeşitli taşıma modları ve ağır kargo taşımacılığı konusundaki uzmanlığı ile müşterilerine çözüm sunmaktadır. Esnek ve çoklu taşıma modlarıyla, yüklerinizi güvenle taşıyoruz.

Depolama ve Aktarma Çözümleri: Proje taşımacılığı sürecinde depolama ve aktarma ihtiyacı mı var? Logitrans, güvenli depolama ve etkili aktarma çözümleri sunarak lojistik sürecinizi yönetir.

Vinç Kiralama, Malzeme Sabitleme Hizmetleri: Gabari dışı yükleri taşırken güvenlik esastır. Logitrans, vinç kiralama ve malzeme sabitleme hizmetleriyle yüklerinizi güvenle taşır.

Projeye Özel Sigorta Ürünleri: Her projenin risk profili farklıdır. Logitrans, projenize özel sigorta ürünleri ile yüklerinizi korur.

Gümrük Süreçlerinin Yönetimi: Uluslararası taşımalarda gümrük süreçleri karmaşık olabilir. Logitrans, gümrük süreçlerini etkili bir şekilde yönetir, müşterilerinin iş yükünü hafifletir.

Geçiş Belgesi ve İzin Tahsisi: Gabari dışı ve proje taşımalar için gereken geçiş belgeleri ve izinler konusunda uzman olan Logitrans, süreci mümkün olan en sorunsuz şekilde yönetir.

Logitrans, her özel proje taşımasını bir başarı hikayesine dönüştürmek için müşterilerine güvenilir, esnek ve kapsamlı lojistik çözümler sunmaktadır. Projenizin gereksinimlerine uygun çözümlerle tanışmak için bize başvurun.

Yakından Bakın
Teklif İsteyin
Sunum İsteyin
circles2