Uluslararası lojistik sektörünün öncü ve lideri olan firmamız, Logitrans Lojistik A.Ş. yönetim kadrosunu önemli bir atama ile güçlendirerek büyümeye devam ediyor.

Sn. Ercan Sarıtaş, Logitrans Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atanarak göreve başlamış bulunmaktadır.


Sn. Ercan Sarıtaş, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği eğitimini lisans ve lisansüstü olarak tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik lisansüstü eğitimi almıştır. 

30 yıllık profesyonel kariyerinde sektöre ve bulunduğu şirketlere değer katan pek çok işe imza atan Sn. Sarıtaş, Arçelik A.Ş. ve Koç Holding DTG şirketleri, Latek Holding, Ekol Lojistik ve Pasifik Eurasia firmalarında Yöneticilik, Genel Müdür ve GMY görevlerini sürdürmüştür.

Küresel pazarda uçtan uca entegre lojistik hizmetler sunan, 12 farklı ülkede toplam 21 ofisi ile uluslararası lojistik çözümler üreten Logitrans Lojistik A.Ş. , global ölçekte proje ve kurum yöneticiliği geçmişi olan Sn. Sarıtaş ile orta ve uzun vadeli planlarını oluşturmaya başlamıştır.

Yeni pazarlar yeni hedefler, öncü taşıma modları, sürdürülebilir lojistik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara başlayan Sn. Ercan Sarıtaş, tüm Logitrans ailesiyle birlikte sektöre, ihracat, ithalat ve üretim yapan şirketlere değer katacak çözüm ve çalışmalarla grubu büyütmeyi hedefliyor.


circles2